o Fabryce

Na początku był chaos…

I z potrzeby odnalezienia ładu powstała by Lusia – Fabryka Rzeczy (nie)Zbędnych,  czyli takich bez których można żyć, ale po co…

 

Przedmioty wychodzące z Fabryki wykonane są głównie z drewna, a – z powodu wrodzonej awersji do szeroko rozumianego „plastiku” –  do ich zdobienia wykorzystywane są materiały naturalnego pochodzenia, nietoksyczne i w pełni biodegradowalne.

Fabryka dba o dobrą jakość przedmiotów, ciekawe wzornictwo i pomysłowość. Wszelka „niedokładność”, „nierówność ” czy inna „niedbałość” – jeśli występuje – jest zamierzona i wynika z projektu. Produkcja odbywa się w małych seriach lub na indywidualne zamówienia. W zależności od dostępu do wykorzystanych materiałów, możliwe jest ponowne wykonanie niektórych projektów. Przedmioty zdobione są ręcznie, dlatego każdy jest inny i może nieznacznie różnić się od tych przedstawianych na zdjęciach.

Fabryka korzysta głównie z własnych projektów. Wszelkie podobieństwa do innych przedmiotów i zdarzeń jest niezamierzone i całkowicie przypadkowe. Przedmioty zainspirowane pracami innych autorów są odpowiednio oznakowane, a ich obecność w Fabryce świadczy o uznaniu i szacunku do ich pomysłodawców.

W każdą pracę Fabryka wkłada kawałek serca, a wykonanie sprawia wiele przyjemności.

Mam nadzieję, że sprawi radość również tym, w których ręce trafi.

Lusia

kwiatek­   kwiatek­  ­ kwiatek

Własicielem Fabryki jest firma:

Lucyna Dyka            NIP 6351104969
ul. 1 Maja 43B          REGON 363990286
43-180 Orzesze

ING Bank Śląski S.A.
14 1050 1634 1000 0092 2354 8810